KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7428065
nr 742 8065
Okänd konstnär. Tidigt 1900-tal, Läsande kvinna på Café, signerad. 38 x 28
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 februari 2012
26/2 19:17:36
- Klassiska